2019 m. gruodžio 7 d. Kai Rygos gatvėse įsižiebia kalėdiniai žibintai

LAISVŲ VIETŲ NĖRA!
Vykdant internetinės svetainės www.utenainfo.lt atnaujinimo darbus registruotis į laukiančiųjų sąrašą galimas tik telefonu 8 687 21938 arba elektroniniu paštu [email protected].
Ekskursijos aprašymas spausdinimui

Ekskursijos programa:
8:00 val. išvykimas iš Utenos
kultūros centro automobilių stovėjimo (Aušros g. 49, Utena).
Edukacinė programa Bauskės pilyje „Šokių valanda pilyje“. Susipažinsime su pilies buitine kultūra ir šokių reikšme pilyje. Su istorinį kostiumą vilkinčiu programos vadovu mokysimės renesanso šokių.
Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Rygos senamiestį: Juodgalvių namai, Domo katedros aikštė, Livonijos ordino pilis-prezidentūra, Saeima (Seimas), miesto gyvybinė siena, parako bokštas, Laisvės paminklas. Rygos senamiestyje vyks kalėdinių eglių festivalis: jos bus tradicinės ir avangardinės. Kiekvienos eglutės dizainas – profesionalių menininkų ir studentų autorinis darbas. Laisvas laikas.
Piotro Čaikovskio baletas „Spragtukas“ Rygos operos ir baleto teatre.
Su kalėdine nuotaika vakare grįšime į namus...

Į kainą įskaičiuota:
transporto ir gido paslaugos;
edukacinė programa ir bilietas į baletą.

Ypatingai svarbi informacija:
Į užsienį galima vykti tik turint 3 mėnesius galiojantį (skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos) pasą arba asmens tapatybės kortelę.
Rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, vykstant į šią kelionę taip pat galioja Europos sveikatos draudimo kortelė.

Kalėdinės Rygos nuotraukos šaltinis: https://www.delfi.lt/keliones/per-europa/rygoje-kaledos-pazymimos-ypatingai-ka-verta-aplankyti.d?id=79695427

Atsiliepimai

Komentuoti

Prekė įtraukta į krepšelį