Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Utena Tourism Information Center

Rural tourism homesteads

Reviews

Comment
 • St
  Stefanija
  2024-07-07

  Aplinka graži, tvarkinga. Bet šeimai nepritaikyta, nėra kranto su smėliuku, lieptas netinkamas naudoti, lentos lūžinėja einant. Internete rašo, jog galima žvejoti tvenkiniuose, bet nebuvo galima. Šeimininkė nuolatos stebi ką veikia poilsiautojai, labai nemalonu iš jų pusės.

 • Ra
  Ramutė
  2024-07-07

  Visiškai nepritaikytas su vaikais,kranto nėra,lieptai suluže,vaiku smėlio dėžė apaugus žolėmis,skelbime rašo jog žvejoti galima tvenkinyje bet pasirodo neleidžia, yra kondicionierius bet pultelio nuo jo neduoda

 • V.
  V.
  2023-08-15

  Liepos mėnesį rezervavo šeiminkai prieš 2 savaites trim naktim namuką - buvo suplanuota mūsų kelionė su trimis vaikais ir vyresnio amžiaus tėvais. Likus 2 dienoms, atsiunčia SMS, kad "atsiprašome, jūsų priimti negalėsime, laukiame kitą kartą" ("LAUKIAME KITĄ KARTĄ" ! :)) Įsivaizduokite, vasaros savaitgalis, liko kelios dienos iki išvykos, viskas rezervuota, likę rinkoje laisvi tik ypatingai prasti variantai už aukštą kainą. Dar su tokiu pasigailėtinu savininkų elgesiu neteko susidurti - nesugebėjo net paskambinti, paaiškinti priežastis, gražiai atsiprašyti. Gali kažko turbūt atsitikti gyvenime ir gali tekti atšaukti bet taip sugadinti trumpas atostogas su artimaisiais yra nedovanotina. Į skambučius ir SMS nebeatsakė. Greičiausiai kažką sumaišė neatsakingai ir prirezervavo per daug, arba tiesio lengva ranka kokius pažįstamus ar renginį vietoje mūsų įsidėjo. Apeikite iš tolo šitą sodyba ir apgailėtinus savininkus, nebent norite susigadinti savo ir artimųjų nuotaiką ir poilsį.