VšĮ Utenos turizmo informacijos centras

2023 m. gegužės 20 d. Ekskursija „Kitokie Kėdainiai“

Ekskursijos kaina – 35 Eur/asmeniui.
Papildomai reikia turėti – 50 Eur (lankomų objektų bilietai, edukacinė programa, pažintinė programa – degustacija, vietinių gidų paslaugos).
Registruotis galima telefonu 8 687 21938 arba elektroniniu paštu [email protected]

SVARBI INFORMACIJA:
Už ekskursiją reikia sumokėti per 3 d.d. po registracijos.
Atsisakius vykti į ekskursiją likus 5 darbo dienoms iki ekskursijos pradžios – PINIGAI NEGRĄŽINAMI.
Ekskursijos programa spausdinimui

EKSKURSIJOS PROGRAMA:

8:00 val. – išvykimas iš Utenos (Utenos kultūros centras, Aušros g. 49, Utena).

Ekskursijos po senamiestį metu susipažinsime su miesto istorija, aplankysime ir pamatysime nuostabią architektūrą, sužinosime, kodėl Kėdainiai vadinami agurkų miestu bei kaip škotai savo Pažadėtąją žemę atrado ir kokie škotiški pastatai bei simboliai senamiestyje iki šiol juos primena. Apsilankysime evangelikų reformatų bažnyčioje didikų Radvilų mauzoliejų, kuriame saugomi 2021 m. restauruoti 6 unikalūs nacionalinės reikšmės dailės paminklai – kunigaikščių Radvilų sarkofagai. Naujas Kėdainių krašto muziejaus veidas, kuriame įrengtos naujos interaktyvios ekspozicijos.

Krakių krašto kultūrinio ir kulinarinio paveldo edukacinė programa „Kelias į marčias: išverptas, išaustas, išsvajotas“. Nusikelsime į „balanos gadynės“ laikus, į autentišką XIX a. sodybą, kurioje dvi piršlių tebelaukiančios seserys pasakoja apie savo svajonių kelią į marčias, moko jaunamartės darbų ir tradicijų, atvirauja apie savo meilės istorijas, įtraukia svečius į piršlybų ir vestuvių scenas, vaišina naminiais valgiais.

Skinderiškio dendrologinis parkas, kuriame rasime vieną gausiausių dendrologinių kolekcijų Lietuvoje.

Pažintinė programa – degustacija „Midaus upės tekėjo…“. Susipažinsime su seniausio lietuvių alkoholinio gėrimo istorija, vartojimo papročiais, gamybos ypatumais. Aplankysime midaus gamybos įmonę, midaus rūsį, susipažinsime su midaus istorija ir dabartimi, degustuosime net 10 skirtingų midaus rūšių, vaišinsimės naminiu sūriu, medumi.

Grįžimas apie 21:00 val.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
autobuso nuoma, lydinčio gido ir ekskursijos organizavimo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
papildomos išlaidos 50 Eur (lankomų objektų bilietai, edukacinė programa „Kelias į marčias: išverptas, išaustas, išsvajotas“, pažintinė programa - degustacija „Midaus upės tekėjo…“, vietinių gidų paslaugos).

EKSKURSIJĄ ORGANIZUOJA:

Ekskursijos aprašyme naudotų nuotraukų šaltiniai>>>

Prekė įtraukta į krepšelį