2021 m. birželio 30 - liepos 8 d. Graikijos Olimpinė Rivjera

Kelionės kaina - 470 Eur
Informacija apie kelionę telefonu 8 687 21938 arba elektroniniu paštu [email protected]
 

KELIONĖS PROGRAMA:
1 diena. Lenkija, Čekija

Labai anksti ryte išvykstate iš Utenos (Kultūros centras, Aušros g. 49, Utena). Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelėje veikiančių užkandinių. Vėlai vakare, apie 22 val., atvykstate į viešbutį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje Zvoleno apylinkėse.
Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

2 diena. Segedas
Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Vengriją. Vykstate į „Saulės miestu“ vadinamą Segedą, įsikūrusį Tiszos ir Maros upių santakoje. Atvykus trumpa ekskursija: Kupolo aikštė savo dydžiu prilygstanti Šv. Morkaus aikštei Venecijoje, Vyskupų rūmai ir neoromaninio stiliaus Katedra, dar vadinama Įžadų bažnyčia. Papietaujate ir išvykstate Graikijos link. Nakvynė viešbutyje Serbijoje Paračino apylinkėse. Viešbutį pasiekiate apie 20 val.
Šiandien nuvažiuojate ~715 km.

3 diena. Poilsis kurorte prie Egėjo jūros
Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Makedoniją. Vakare, apie 18 val., atvykstate į vieną iš Egėjo jūros kurortų. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
Šiandien nuvažiuojate ~510 km.

4 diena. Poilsis arba ekskursija: Salonikai
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **pusės dienos ekskursiją į Salonikus, aplankant Baltąjį bokštą, imperatoriaus Galerijaus triumfo arką ir rotondą, gynybines miesto sienas, pastatytas Bizantijos valdovų Teodosijaus ir Justiniano laikais, Šv. Dimitrijaus baziliką. Po pietų, apie 15 val., sugrįžtate į kurortą. Poilsis prie Egėjo jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
Šiandien nuvažiuojate ~150 km.

5 diena. Poilsis arba ekskursija: Atėnai
Pusryčiai (vykstantiems į ekskursiją paruošiami pusryčių paketai). Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Atėnus. Graikijos sostinė Atėnai – vienas iš seniausių pasaulio miestų. Aplankote žymiausią antikos paminklą – *Akropolį, apžiūrite jo šventyklas: Partenoną, Atėnės Nikės šventyklą, Erechtėjoną su kariatidėmis, esant galimybei – *naująjį Akropolio muziejų. Sintagmos aikštėje, prie nežinomo kareivio kapo, esant galimybei, stebite iškilmingą graikų gvardiečių garbės sargybos pasikeitimo ceremoniją. Pravažiuojate Olimpinį stadioną, kuriame 1896 m. vyko pirmosios šiuolaikinės Olimpinės žaidynės. Pasivaikštote po senąją miesto dalį – Plaką. Labai vėlai vakare, apie 23 val., sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
Šiandien nuvažiuojate ~900 km.

6 diena. Poilsis arba ekskursija: Kalambaka, Meteorų vienuolynai
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Meteorų vienuolynus. Vykstate į Kalambaką – nedidelį vaizdingą miestelį Tesalijos lygumoje, kurioje lyg milžiniški stulpai į dangų kyla uolos. Jų viršuje, kvapą gniaužiančiame aukštyje, įsikūrę vienuolynai. Iki šiol lieka mįslė, kaip tokiose vietose buvo pastatyti šie statiniai (seniausias iš jų – XIV a.). Šiuo metu veikia šeši vienuolynai. Juose galima išvysti bizantinio meno kūrinių (freskų, ikonų) ir rankraščių. Aplankote vieną iš *Meteorų vienuolynų. Iš apžvalgos aikštelės lyg iš paukščio skrydžio gėritės įspūdinga apylinkių panorama. Užsukate į ikonų dirbtuves ir susipažįstate su bizantinės tapybos tradicijomis. Vakarop, apie 17 val., sugrįžtate į kurortą. Poilsis prie Egėjo jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
Šiandien nuvažiuojate ~355 km.

7 diena. Makedoniško vyno degustacija ir Belgradas
Pusryčiai. Išvykstate Serbijos link. Kelionė per Graikiją, Makedoniją. Makedonijoje, esant galimybei, sustojate vyno *degustacijai. Šioje mažoje Balkanų šalyje, puikaus klimato vynuogių auginimui, gimsta nuostabus vynas. Tęsiate kelionę Belgrado link. Apie 19 val. atvykstate į Serbijos sostinę – Belgradą. Ekskursija mieste: Rotušė, Parlamento rūmai, arkivyskupo Šv. Savos cerkvė, Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas su iškilusia Belgrado tvirtove. Vakare siūlome pasivaikščioti Knez Mihailova pėsčiųjų alėja. Nakvynė viešbutyje Belgrade.
Šiandien nuvažiuojate ~670 km.

8 diena. Bratislava
Pusryčiai. Vykstate į Bratislavą. Ekskursija po Slovakijos sostinę apžiūrint Šv. Martyno katedrą, kurioje buvo karūnuoti 11 Vengrijos karalių; pagrindinę miesto aikštę su įspūdinga riterio Rolando skulptūra. Papietavę išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Slovakiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje, Brno apylinkėse. Viešbutį pasiekiate apie 21 val.
Šiandien nuvažiuojate ~700 km.

9 diena. Kelionė namo
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelėje įsikūrusių užkandinių. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate po vidurnakčio.
Šiandien nuvažiuojate ~1040 km.

Kelionės metu nuvažiuojama ~6150 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė autobusu;
8 nakvynės viešbučiuose (4 iš jų kurorte);
Maitinimas: 8 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai, kurorte –švediškas stalas), 4 vakarienės (švediškas stalas);
Ekskursinė programa;
Kelionės vadovo paslaugos;
Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
(*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 55 EUR už visus (*) pažymėtus objektus;
(**) – mokamos ekskursijos. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:
ekskursija į Salonikus – 35 EUR;
ekskursija į Meteorų vienuolynus – 35 EUR;
ekskursija į Atėnus – 65 EUR.
Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 110 EUR vietoj 135 EUR.
Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.
Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos
(¹) – yra papildomų sąlygų;
Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis;
Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama www.novaturas.lt.

! Ypatingai svarbi informacija:
Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę. Pasas/asmens tapatybės kortelė, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Daugelis valstybių reikalauja,kad turisto pasas/asmens tapatybės kortelė galiotų ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.
Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti draudimo bendrovių atstovybėse. Vykstant į šią kelionę taip pat galioja Europos sveikatos draudimo kortelė.

KELIONĘ ORGANIZUOJA:

Prekė įtraukta į krepšelį