Paroda ADVENTUR 2020

2020 m. sausio 24–26 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyko didžiausia Baltijos šalyse specializuota tarptautinė turizmo paroda ADVENTUR 2020. Šių metų parodos tema – sveikatos turizmas „VITAMINAS ATOSTOGOS“.
Šiandienos keliautojų įpročius koreguoja greitas gyvenimo tempas, darbe patiriamas stresas ir nuovargis. Savo kelionėse jiems neužtenka tik suskaičiuoti pasaulinio garso objektus, jie nori atgauti jėgas ir vidinę harmoniją, atostogose pasisemti sveikatos.
Utenos turizmo informacijos centras (TIC) darbavosi bendrame Ežerų krašto stende. Parodoje Utenos, Anykščių, Molėtų, Ignalinos ir Zarasų rajonus vienijo ne tik vienas stendas, bet ir bendras, prieš pat parodą išleistas leidinys – „Ežerų krašto turistinis gidas“. Leidinyje kiekvienas rajonas išskyrė svarbiausius lankytinus objektus, pramogas, edukacines programas ir maitinimo paslaugų teikėjus.
Ežerų krašto stendas buvo įspūdingas ir… „gyvas“: stende kartu su turizmo specialistais dirbo ir Pirtininkas, kuris kvietė „išsimaudyti“ sveikatos kubile ir atgauti jėgas Ežerų krašte. Į sveikatos kubilo burbulus nepabijojo panirti ir X faktoriaus finalistė, uteniškė Gerda Zaptoriūtė.
Trys parodos dienos prabėgo nepastebimai greitai. Jos buvo itin gausios lankytojų. Apsilankiusieji stende domėjosi maršrutais dviračiais, pėsčiomis ir baidarėmis, teiravosi informacijos apie veikiančius muziejus, siūlomas edukacines programas bei pramogas. Džiaugiamės, kad jau keliavę po Utenos rajoną stabteldavo prie Utenos staliuko stende ir dalindavosi patirtais įspūdžiais stebint Utenos miesto fontano programą, lankantis „Triušiukų slėnyje“ ar grožintis Užpalių krašto gamtos objektais.
Ežerų krašto stendą aplankė ir Utenos rajono savivaldybės atstovai. Į parodą vyko Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, mero patarėjas Henrikas Zabiela, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Romualda Serbentienė, skyriaus vyr. specialistė Jūratė Brasiūnienė, Viešosios tvarkos skyriaus vedėja Jovita Strazdienė, Aplinkos apsaugos ir civilinės saugos skyriaus vedėjo pavaduotoja Rasa Kaziliūnienė. Utenos rajono savivaldybės atstovai dalyvavo „Turizmo sėkmingiausiųjų“ apdovanojimų ceremonijoje, domėjosi kitų savivaldybių turizmo skatinimo iniciatyvomis, turizmo sektoriaus plėtros galimybėmis, užsienio turistų srautų pritraukimu ir kt.
Parodoje ADVENTUR 2020 dalyvavo daugiau nei 300 dalyvių iš 20 šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Čekijos, Sakartvelo, Islandijos, Italijos, Japonijos, Kinijos, Kipro, Kroatijos, Kubos, Lenkijos, Indonezijos, Nepalo, Slovakijos, Rusijos, Ukrainos, Šri Lankos, Turkijos.

Atsiliepimai

Komentuoti