"Jūros šventė" Klaipėdoje 2020 m.

Vienintelis Lietuvos uostamiestis 2020 m. nenusižengė ilgaamžei tradicijai ir paskutinįjį liepos savaitgalį (liepos 24-26 d.) organizavo Jūros šventę „Pasimatymai su vėju“. Visus jūrinės valstybės piliečius kvietė atiduoti pagarbą jūrai, padėkoti jos žmonėms ir būtent čia – pajūryje.
Jūros šventės tradiciją Klaipėda puoselėja jau 86-us metus. Uostamiesčio vadovai ir Jūros šventės organizatoriai – viešosios įstaigos „Klaipėdos šventės“ komanda – neslėpė, jog šiemet laukė didelis iššūkis. Nepaisant iššūkio buvo siekiama suburti bendruomenę į tradicijos vertybėmis grįstą, bet saugų renginį.
Visas tris Jūros šventės dienas Klaipėdoje veikė Turizmo gatvė (Turgaus g.) „Drauge keliaukim po Lietuvą!“. Utenos turizmo informacijos centras turizmo gatvėje darbavosi bendrame Ežerų krašto stende (kartu su Molėtų, Ignalinos, Anykščių ir Zarasų turizmo specialistais). Daugiausia lankytojų sulaukėme šeštadienį. Klaipėdiečiai ir miesto svečiai domėjosi Utenos krašto gamtos objektais, muziejais, pramogomis, nakvynės galimybėmis. Didžioji dauguma apsilankiusiųjų stende dar nebuvo apsilankę Utenos rajone, tačiau planavo tai padaryti šios vasaros antroje pusėje ar kitais metais, tad tikimės kad sulauksime turistų iš pajūrio rytų Aukštaitijos regione.

Atsiliepimai

Komentuoti