Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacijos „Padėka“ VšĮ Utenos turizmo informacijos centrui

Baigiantis 2021-iesiems metams, džiaugiamės, kad VšĮ Utenos turizmo informacijos centro nuveikti darbai neliko neįvertinti.
Iš Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacijos gavome PADĖKĄ „už inovatyvaus laimės kelio populiarinimą, pozityvią sklaidą ir aktyvų ekskursijų organizavimą po Lietuvą“.
„Utenos laimės kelias“ – maršrutas pėsčiomis, paspirtukais ar dviračiais po Utenos miestą, kuriuo keliaudami galite aplankyti 15 objektų – Laimės stotelių. Maršrutas išskirtinis ne tik tuo, kad prieš pradedant juo keliauti į mobilųjį įrenginį reikia atsisiųsti mobiliąją aplikaciją „Utenos laimės kelias”, bet ir tuo, kad kiekvienoje stotelėje pasitinka animacinis personažas – Utenos miesto burmistras. Jis papasakoja stotelės istoriją ir pakviečia keliauti toliau. Maršrutas šiais metais buvo itin populiarus: juo keliavo moksleivių ir studentų grupės, įvairių įmonių darbuotojai, Lietuvos policijos atstovai, uteniškiai bei miesto svečiai. Vien Utenos turizmo informacijos centro svetainėje informacija apie „Utenos laimės kelią“ buvo peržiūrėta 1526 kartus, maršruto aplikaciją į mobiliuosius įrenginius atsisiuntė 534 asmenys.
Viliamės, kad maršrutas populiariu išliks ir ateinančiais metais, visa informacija apie jį nuorodoje: https://www.utenainfo.lt/utenos-laimes-kelias-tic/
2021 metais suorganizavome 63 pažintines ekskursijas po Utenos kraštą, bei 34 ekskursijas po Lietuvą. Vasaros sezono šeštadieniais vyko pažintinės ekskursijos pėsčiomis skirtingomis temomis po Utenos miestą: „Bernardo Louno šeimos takais“, „Utenos Senoji pašto stotis. Sankt- Peterburgas–Varšuva trakto vidurys!“, „Kuo išskirtinės Kristaus Žengimo į dangų ir Dievo Apvaizdos bažnyčios? Įminkime septynias mįsles“, „Utenos laimės kelias“, „Utenos sinagogos ir religinės žydų tradicijos. Praskleidus praeities šydą“, „Kam Utenoje statomi paminklai?“ ir kt. Pasaulinę turizmo dieną paminėjome išbandydami Utenos turizmo informacijos centro šiais metais parengtą maršrutą „Žalias maršrutas po Tauragnų apylinkes“. Ekskursijos po Utenos rajoną buvo organizuojamos iš kitų rajonų atvykstančioms turistų grupėms, kolektyvams, moksleiviams.
Uteniškiai aktyviai keliavo po Lietuvą. Pažintiniais tikslais kartu vykome į Vilnių, Kauną, Raseinius, Druskininkus, Birštoną, Pakruojį, Trakus ir kitus rajonus, poilsiavome Nidoje ir Palangoje.
Tikimės, kad, kaip ir iki šiol, toliau aktyviai naudositės Utenos turizmo informacijos centro teikiamomis paslaugomis!

Atsiliepimai

Komentuoti