Paroda BALTTOUR 2019

2019 m. vasario 1-3 d. Utenos turizmo informacijos centras dalyvavo 26-ojoje tarptautinėje turizmo parodoje „Balttour 2019“ Rygoje.

Utenos turizmo informacijos centras 2019 m. vasario 1-3 dienomis dalyvavo 26-ojoje tarptautinėje „Balttour 2019“ turizmo parodoje. Paroda vyko Latvijos sostinėje Rygoje, tarptautiniuose parodų rūmuose „BT1“. Tai – populiariausia turizmo paroda Baltijos regione, siūlanti išsamią informaciją apie naujausius sezono pasiūlymus keliautojams, įvairias pramogas lankytojams bei ypatingą dėmesį profesionaliai auditorijai.
Parodos organizatorių duomenimis, iš viso parodoje buvo apie 860 turizmo arba su turizmu susijusių įmonių iš įvairių pasaulio šalių ir apsilankė daugiau kaip 28 000 lankytojų.
Ežerų krašto turizmo informacijos centrai (Utena, Anykščiai, Molėtai, Ignalina, Zarasai), išlaikydami Adventur 2019 parodoje sukurtą įvaizdį, bendrame stende pristatė  regiono turizmo išteklius ir paslaugos: lankytinos vietas, ekskursijas, edukacinės programas, apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas.
Utenos turizmo informacijos centre 2018 metais apsilankė 229 turistai iš Latvijos, tai gausiausiai mus lankantys turistai lyginant su atvykusiais turistais iš kitų užsienio šalių.

Atsiliepimai

Komentuoti