"Sostinės dienos" Vilniuje 2020 m.

2020 m. rugsėjo 4-6 d. vykusios „Sostinės dienos“ suvienijo vilniečius bei jų bičiulius į prasmingų pramogų kupiną šventę ir įrodė, kad net ir sudėtingomis sąlygomis miestiečiai sugeba susikurti turiningą festivalį.
Prie Lukiškių aikštės, „Sostinės dienų” mugės gale, buvo išdėstyti turizmo informaciniai stendai iš įvairių Lietuvos miestų. Čia lankytojai gavo daugybę patarimų kur keliauti bet kuriuo sezonu metu, galėjo susiplanuoti turus su gidų pagalba, sužinojo ne vien apie lankytinas vietas, bet ir atsinaujinusius kultūrinius objektus, artėjančius renginius ir naujai atsiradusias atrakcijas.
Vieni iš dalyvių – Utenos turizmo informacijos centras – lankytojams rekomendavo vietas pagal pomėgius, nes Utenos krašte apstu lankytinų vietų: muziejų, skulptūrų, dvarų, malūnų, senovinių bažnyčių, parkų, piliakalnių, etnografinių kaimų ir šalia esančių miestelių. Lankytojai galėjo rasti pasiūlymų laisvalaikio pramogoms, dviračių nuomai, restoranams ir nakvynei.
Kaip ir daugelyje miesto švenčių ir parodų „Sostinės dienose“ Utenos turizmo informacijos centras dalyvavo bendrame stende su Ežerų krašto aukštaičiais – Ignalinos, Anykščių, Zarasų turizmo informacijos centrais.

Atsiliepimai

Komentuoti