Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
VšĮ Utenos turizmo informacijos centras

Alvydo Valiuko kaimo turizmo sodyba

Kaimo turizmo sodybos

Tai viena pirmųjų kaimo turizmo sodybų Utenos rajone, įregistruota ir savo veiklą pradėjusi 1999 metų vasarą. Sodyba įsikūrusi prie Ilgio ežero, atokiame, tyliame Aukštaitijos gamtos prieglobstyje.

Apgyvendinimo paslaugos:
Sodybos šeimininkai jums gali pasiūlyti keletą apgyvendinimo variantų, kurių kiekvienas savaip jaukus ir patogus. Sodyboje galite apsistoti:
Name "Ežerynas" (arčiausiai ežero įsikūręs atskiras namas su pokylių sale 20 asmenų ir miegamaisiais (10 vietų) antrame aukšte, yra pirtis);
Senajame name (5 kambarių namas su pirtimi, apsuptas seno sodo ir gėlynų, name yra pirtis);
Namelyje "Eglynas";
Namelyje–plauste (namelis-plaustas ant vandens 4 asmenims. Šis namelis-plaustas, sūpuojamas Ilgio ežero bangų - tikras džiaugsmas žvejams, gamtos mylėtojams, leidžiantis mūsų svečiams pasijusti robinzonais negyvenamose saloje. Namelyje yra 4 miegamosios vietos, elektrinė viryklė, netgi terasa. Yra šašlykinė, laužavietė, aikštelė žvejybai).

Papildomos paslaugos:
Poilsiavietė (galima apsistoti su palapinėmis, yra įrengnta pavėsinė, šašlykinė, laužavietė, wc, elektra);
Pirtis/sauna (rusiška);
Vandens dviratis;
Pasiplaukiojimas motorine valtimi;
Valtys;
Žvejyba;
Stalo žaidimai;
Stalo tenisas;
Krepšinis;
Tinklinis;
Galima atsivežti gyvūnus.
Meninė kalvystė. Kalvystė Lietuvoje turi labai gilias etnines tradicijas, kurias savo darbuose tęsia sodybos šeimininkas. Sodyboje įrengtoje kalvėje svečiai turi galimybę susipažinti su sunkiu, reikalaujančiu daug fizinių jėgų kalvio darbu, pamatyti kaip atgimsta šis menas, iš naujo atrasti malonumą būti apsuptam daiktų, sušildytų kalvio žaizdro ugnies. Sodybą puošia jos šeimininko nukaldinti šviestuvai, interjero dekoro detalės ir netikėtos, išradingos detalės sodybą supančioje teritorijoje.

Atsiliepimai

Komentuoti
  • Ta
    Tadas
    2021-06-04

    Tuščias ežeras, net vežiai išėjo. Ir tas plaustas tuščias.