Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
VšĮ Utenos turizmo informacijos centras

Poilsio ir renginių centras „Alaušo slėnis“

Kaimo turizmo sodybos

Tai poilsio ir renginių centras, įsikūręs vaizdingoje vakarinėje Alaušo ežero pakrantėje (~110 km nuo Vilniaus, ~135 km nuo Kauno). Centras pradėjo savo veiklą 2008 metų rugpjūčio mėnesį, apima erdvų virš 4 ha plotą, apgyvendinimo paslaugas galime suteikti 68 svečiams.
„Alaušo slėnis“ yra Kaimo turizmo asociacijos narys, įvertintas auksčiausiu vertinimu – 5 gandrais, teikia maitinimo, apgyvendinimo bei poilsio paslaugas.
Svečiai gyvena rąstiniuose poilsio nameliuose, kuriuose įrengtos terasos į ežerą, svetainės, miegamieji, kambariai apstatyti šiuolaikiniais baldais, yra mini virtuvės ir modernūs vonios kambariai.
Centre platus laisvalaikio užsiėmimų pasirinkimas. Šalia tyvuliuojantis skaidrus Alaušo ežeras ne tik nuplauna įtampą, bet ir yra gausus žuvų, tinkamas nardyti bei mėgautis kitomis vandens pramogomis. O taip pat yra aptvarai, kuriuose ganosi taurieji elniai ir danieliai. Jie mėgsta daržoves ir duoną. Jeigu Jums pasiseks, jie prieis prie Jūsų ir galėsite juos pamaitinti iš rankų bei pasidaryti gražias ir mielas fotografijas atminčiai.
Papildomos paslaugos:
• Pirtis ir karšto vandens kubilas;
• Lauko tenisas (teniso aikštynų danga dirbtinė sintetinė Olandiška žolė, 1 cm aukščio);
• Konferencijų salė (iki 40 vietų);
• Restoranas;
• Renginių organizavimas;
• Skaidrus kupolas šventėms.

Patogumai

Pokylių salė
Wi-Fi
Žvejyba
Maitinimas
Konferencijų salė
Pirtis
Valtys
Krepšinis
Restoranas / kavinė
TV
Vaikų žaidimų aikštelė

Atsiliepimai

Komentuoti