Poilsio ir renginių centras "Alaušo slėnis"

Kaimo turizmo sodybos

Tai poilsio ir renginių centras, įsikūręs vaizdingoje vakarinėje Alaušo ežero pakrantėje (~110 km nuo Vilniaus, ~135 km nuo Kauno). Centras pradėjo savo veiklą 2008 metų rugpjūčio mėnesį, apima erdvų virš 4 ha plotą, apgyvendinimo paslaugas galime suteikti 68 svečiams.
"Alaušo slėnis" yra Kaimo turizmo asociacijos narys, įvertintas auksčiausiu vertinimu - 5 gandrais, teikia maitinimo, apgyvendinimo bei poilsio paslaugas.
Svečiai gyvena rąstiniuose poilsio nameliuose, kuriuose įrengtos terasos į ežerą, svetainės, miegamieji, kambariai apstatyti šiuolaikiniais baldais, yra mini virtuvės ir modernūs vonios kambariai.
Centre platus laisvalaikio užsiėmimų pasirinkimas. Šalia tyvuliuojantis skaidrus Alaušo ežeras ne tik nuplauna įtampą, bet ir yra gausus žuvų, tinkamas nardyti bei mėgautis kitomis vandens pramogomis. O taip pat yra aptvarai, kuriuose ganosi taurieji elniai ir danieliai. Jie mėgsta daržoves ir duoną. Jeigu Jums pasiseks, jie prieis prie Jūsų ir galėsite juos pamaitinti iš rankų bei pasidaryti gražias ir mielas fotografijas atminčiai.

Patogumai

Pokylių salė
Vaikų žaidimų aikštelė
TV
Restoranas / kavinė
Žvejyba
Maitinimas
Wi-Fi
Konferencijų salė
Pirtis
Valtys
Krepšinis

Atsiliepimai

Komentuoti