2021 m. balandžio 14-19 d. Gėlių paradas Olandijoje

KELIONĖ NEĮVYKS.

Kelionės kaina - 418 Eur.

KELIONĖS PROGRAMA:
Informacija telefonu 8 687 21938 arba elektroniniu paštu [email protected]
Kelionės avansas – 50 Eur.
Keukenhofo parko lankymas įskaičiuotas į kelionės kainą!
Kelionės gidė Dalia Prakapienė.

Kelionės išskirtinumai:
Išvykimas iš Utenos!
Dalyvaujate tik kartą metuose vykstančiame Gėlių parade!
Vaikštote po 7 milijonais įvairiaspalvių žiedų apsipylusį 32 ha ploto Keukenhofo parką.
Plaukiate laivu Olandijos sostinės Amsterdamo centrą išvagojusiais kanalais.
Norus galvojate prie Brėmeno miesto muzikantų skulptūrų, o fachverkiniais namais gėritės Celėje.

1 diena. Lenkija
Labai anksti ryte išvykstate iš Utenos (Kultūros centras, Aušros g. 49, Utena). Kelionė per Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš pakelėje veikiančių greito maisto užkandinių. Vakare, apie 19 val., atvykstate į viešbutį Lenkijos–Vokietijos pasienyje. Šalia viešbučio veikia lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas ir visą parą dirbanti parduotuvė. Nakvynė viešbutyje.
Šiandien nuvažiuojate ~1000 km

2 diena. Hamelnas
Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate į žavų, Žemutinės Saksonijos tradicijas atspindintį, Hamelno miestelį, pasak legendos, vadinamą „pelių miestu“. Pavyzdingai restauruotame senamiestyje gausu Vėzerio Renesanso architektūros perlų. Į pagrindinę senamiesčio Pferdemarkt aikštę veda žavios mažos gatvelės su kavinėmis, jaukiomis užeigomis, triukšmingais alaus sodais ir mažomis parduotuvėlėmis. Tūkstančiai žiurkių atvaizdų miesto grindinyje veda į įžymias, su legenda susijusias miesto vietas. Po pietų, kelionę tęsiate per Vokietiją, Amsterdamo link. Vakare, apie 21 val., atvykstate į viešbutį prie Amsterdamo. Nakvynė viešbutyje.
Šiandien nuvažiuojate ~760 km

3 diena. Amsterdamas
Pusryčiai. Apie 9 val. vykstate į Amsterdamą. Atvykus valandos ekskursija po miestą *laiveliu Amsterdamo kanalais, po kurios pažintį su miestu tęsiate pėsčiomis aplankant Dam (Rotušės) aikštę su žymiuoju Laisvės paminklu, Singel kanalo gėlių turgų, deimantų šlifavimo įmonę ir parduotuvę „Coster“. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti *Rijks muziejų, kuriame eksponuojami olandų tapytojų kūriniai (XV–XVII a.). Apie 21 val. vykstate į viešbutį prie Amsterdamo.
Šiandien nuvažiuojate ~100 km

4 diena. Gėlių paradas ir Keukenhofo parkas
Pusryčiai. Apie 7 val. vykstate stebėti Gėlių paradą, kurio maršrutas vingiuoja 40 km nuo Nordvijko iki Harlemo. Prieš paradą aplankote Keukenhofą – 32 hektarų ploto anglišką parką, kurį XIX amžiuje aplink Teylingeno rūmus įrengė kraštovaizdžio architektas Janas Davidas Zocheris. Lankytojai Koikenhofo parką sieja su tulpėmis. Be tulpių akį vilioja Velykų varpeliai, hiacintai ir kitos pavasarinės svogūninės gėlės. Pavasarį parke žydi septyni milijonai žiedų. Pasivaikštote Vestuvių taku, kurį puošia dekoratyvinės vyšnios ir kilimas iš rausvų, violetinių ir baltų gėlių; pasvajojate Įkvėpimo soduose; praeinate 2002 metais Olandijos karaliaus Vilhelmo Aleksanderio ir princesės Maksimos sutuoktuvių proga įrengtu taku. Apie 15 val. gražioji Gėlių parado eisena praeina pro Keukenhofo parką. Nepakartojamas gėlių kompozicijų ir puokščių paradas vyksta tik vieną kartą metuose (04 25d.). Floristų išmonei čia nėra ribų. Apipintos skintomis pavasario gėlėmis atgyja didžiulės metalinės konstrukcijos, vaizduojančios muzikos instrumentus, dinozaurus ar vaikų pamėgtus filmų herojus. Šių metų parado tema – „Laisvė”. Išvykstate Brėmeno link. Viešbutį prie Brėmeno pasiekiate apie 22 val.
Šiandien nuvažiuojate ~450 km


5 diena. Brėmenas ir Celė
Pusryčiai. Apie 9 val. išvykstate į laisvąjį Hanzos miestą Brėmeną. Ekskursija po miestą: prie Brėmeno miesto muzikantų skulptūrų galvojate norus, *Švino rūsyje klausotės legendų apie palaidotus žmones. Lankotės Šnūro rajone, kurio siauros gatvelės susipynusios tarytum „šniūreliai“. Rozelijaus rajone prisėdate pailsėti prie „Septynių miegančių brolių“, mėgaujatės porcelianinių varpelių skambesiu. Pageidaujantieji gali užsukti į restoraną, kuriame mėgo lankytis pasakorius Vilhelmas Haufas. Vėzerio pakrantėje grožitės laivais. Laisvas laikas. Po pietų vykstate į Celę – viduramžių dvasią išsaugojusį Šiaurės Vokietijos miestelį. Apie 350 metų Celė buvo Braunšveigo-Liūneburgo hercogų rezidencija, XIX a. Hanoverio hercogų rezidencija. Pamatote vienus gražiausių Vokietijoje renesansinius hercogų rūmus, kuriuose dar ir šiandien veikia seniausias Vokietijoje „Pilies teatras“. Celės įžymybė – senamiestis: daugybė puikiai restauruotų XVI–XIX a. fachverkinių namų, Rotušė, prancūziško stiliaus parkas. Išvykstate Lenkijos link. Nakvynė viešbutyje Vokietijos–Lenkijos pasienyje. Viešbutį pasiekiate apie 21 val. Šalia viešbučio veikia lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas ir visą parą dirbanti parduotuvė.
Šiandien nuvažiuojate ~500 km

6 diena. Kelionė namo
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš pakelėje veikiančių greito maisto užkandinių. Apie 20 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną.
Šiandien nuvažiuojate ~1000 km

Kelionės metu nuvažiuojama ~3800 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė autobusu
5 nakvynės viešbučiuose
Maitinimas – 5 pusryčiai (švediškas stalas)
Kelionės vadovo paslaugos
Ekskursinė programa

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
(*) – mokami objektai. Turistas moka apie 55 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
(¹) – yra papildomų sąlygų.
Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama www.novaturas.lt.

! Ypatingai svarbi informacija:
Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę. Pasas/asmens tapatybės kortelė, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Daugelis valstybių reikalauja,kad turisto pasas/asmens tapatybės kortelė galiotų ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.
Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti draudimo bendrovių atstovybėse. Vykstant į šią kelionę taip pat galioja Europos sveikatos draudimo kortelė.

KELIONĘ ORGANIZUOJA:

Prekė įtraukta į krepšelį