2022 m. birželio 30 d. – liepos 8 d. Poilsis Graikijos Olimpinėje Rivjeroje

Svarbi informacija: kelionės kaina gali pasikeisti bet kuriuo metu (tikslinama užsakymo metu).

PAŽINTINĖS KELIONĖS AUTOBUSU KAINA – 549 Eur.
Registruotis galima telefonu 8 687 21938 arba elektroniniu paštu [email protected]

Avansą už kelionę 40 Eur/asmeniui reikia sumokėti registruojantis kelionei.

Kelionės programa spausdinimui

Kelionės išskirtinumai:
· Išvykimas iš Utenos!
· Net 4 nakvynės ir 4 vakarienės kurorte prie Egėjo jūros!
· Jums nereikia rūpintis vakarienėmis poilsio metu, nes jos jau įskaičiuotos į kelionės kainą!
· Gamtos grožio ir bizantiškos architektūros deriniu stebitės žvelgdami į aukštybėse stovinčius Meteorų vienuolynus.
· Antikos dvasią pajuntate šalies sostinėje Atėnuose, vaikščiodami gatvėmis, kuriomis kadaise ėjo pats Julijus Cezaris.
· Kiekvieną kelionių vadovą daugiau nei 10 000 mūsų keliautojų įvertino puikiai.

KELIONĖS PROGRAMA:

1 DIENA. Lenkija, Slovakija.
Labai anksti ryte išvykstate iš Utenos (nuo Utenos kultūros centro, Aušros g. 49, Utena). Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelėje veikiančių užkandinių. Vėlai vakare, apie 21 val., atvykstate į viešbutį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje Zvoleno apylinkėse.
Šiandien nuvažiuojate ~1090 km.

2 DIENA. Segedas.
Pusryčiai. Apie 8 val. vykstate į kelionę per Slovakiją, Vengriją. Vykstate į „Saulės miestu“ vadinamą Segedą, įsikūrusį Tiszos ir Maros upių santakoje. Atvykus trumpa ekskursija: Kupolo aikštė savo dydžiu prilygstanti Šv. Morkaus aikštei Venecijoje, Vyskupų rūmai ir neoromaninio stiliaus Katedra, dar vadinama Įžadų bažnyčia. Papietaujate ir išvykstate Graikijos link. Nakvynė viešbutyje Serbijoje Paračino apylinkėse. Viešbutį pasiekiate apie 20 val.
Šiandien nuvažiuojate ~715 km.

3 DIENA. Poilsis kurorte prie Egėjo jūros.
Pusryčiai. Apie 8 val. vykstate į kelionę per Serbiją, Makedoniją. Vakare, apie 18 val., atvykstate į vieną iš Egėjo jūros kurortų. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
Šiandien nuvažiuojate ~510 km.

4 DIENA. Poilsis arba ekskursija: Salonikai.
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba apie 9 val. siūlome **pusės dienos ekskursiją į Salonikus, aplankant Baltąjį bokštą, imperatoriaus Galerijaus triumfo arką ir rotondą, gynybines miesto sienas, pastatytas Bizantijos valdovų Teodosijaus ir Justiniano laikais, Šv. Dimitrijaus baziliką. Po pietų, apie 15 val., sugrįžtate į kurortą. Poilsis prie Egėjo jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
Šiandien nuvažiuojate ~150 km.

5 DIENA. Poilsis arba ekskursija: Atėnai.
Pusryčiai (vykstantiems į ekskursiją paruošiami pusryčių paketai). Poilsis prie jūros arba siūlome apie 5 val. vykti į **ekskursiją į Atėnus. Graikijos sostinė Atėnai – vienas iš seniausių pasaulio miestų. Aplankote žymiausią antikos paminklą – *Akropolį, apžiūrite jo šventyklas: Partenoną, Atėnės Nikės šventyklą, Erechtėjoną su kariatidėmis, esant galimybei – *naująjį Akropolio muziejų. Sintagmos aikštėje, prie nežinomo kareivio kapo, esant galimybei, stebite iškilmingą graikų gvardiečių garbės sargybos pasikeitimo ceremoniją. Pravažiuojate Olimpinį stadioną, kuriame 1896 m. vyko pirmosios šiuolaikinės Olimpinės žaidynės. Pasivaikštote po senąją miesto dalį – Plaką. Labai vėlai vakare, apie 22 val., sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
Šiandien nuvažiuojate ~900 km.

6 DIENA. Poilsis arba ekskursija: Kalambaka, Meteorų vienuolynai.
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome apie 8 val. vykti į **ekskursiją į Meteorų vienuolynus. Vykstate į Kalambaką – nedidelį vaizdingą miestelį Tesalijos lygumoje, kurioje lyg milžiniški stulpai į dangų kyla uolos. Jų viršuje, kvapą gniaužiančiame aukštyje, įsikūrę vienuolynai. Iki šiol lieka mįslė, kaip tokiose vietose buvo pastatyti šie statiniai (seniausias iš jų – XIV a.). Šiuo metu veikia šeši vienuolynai. Juose galima išvysti bizantinio meno kūrinių (freskų, ikonų) ir rankraščių. Aplankote vieną iš *Meteorų vienuolynų. Iš apžvalgos aikštelės lyg iš paukščio skrydžio gėritės įspūdinga apylinkių panorama. Užsukate į ikonų dirbtuves ir susipažįstate su bizantinės tapybos tradicijomis. Vakarop, apie 17 val., sugrįžtate į kurortą. Poilsis prie Egėjo jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
Šiandien nuvažiuojate ~355 km.

7 DIENA. Makedoniško vyno degustacija ir Belgradas.
Pusryčiai. Apie 7.30 val. išvykstate Serbijos link. Kelionė per Graikiją, Makedoniją. Makedonijoje, esant galimybei, sustojate vyno *degustacijai. Šioje mažoje Balkanų šalyje, puikaus klimato vynuogių auginimui, gimsta nuostabus vynas. Tęsiate kelionę Belgrado link. Apie 19 val. atvykstate į Serbijos sostinę – Belgradą. Ekskursija mieste: Rotušė, Parlamento rūmai, arkivyskupo Šv. Savos cerkvė, Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas su iškilusia Belgrado tvirtove. Vakare siūlome pasivaikščioti Knez Mihailova pėsčiųjų alėja. Nakvynė viešbutyje Belgrade.
Šiandien nuvažiuojate ~670 km.

8 DIENA. Bratislava.
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Bratislavą. Ekskursija po Slovakijos sostinę apžiūrint Šv. Martyno katedrą, kurioje buvo karūnuoti 11 Vengrijos karalių; pagrindinę miesto aikštę su įspūdinga riterio Rolando skulptūra. Papietavę išvykstate į Čekiją. Kelionė per Slovakiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje, Brno apylinkėse. Viešbutį pasiekiate apie 21 val.
Šiandien nuvažiuojate ~700 km.

9 DIENA. Kelionė namo.
Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelėje įsikūrusių užkandinių. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate po vidurnakčio.
Šiandien nuvažiuojate ~1040 km.

Kelionės metu nuvažiuojama ~6150 km.

Į kainą įskaičiuota:
·Kelionė autobusu;
·8 nakvynės viešbučiuose (4 iš jų kurorte);
·Maitinimas: 8 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai, kurorte – švediškas stalas), 4 vakarienės (švediškas stalas);
·Kelionės vadovo paslaugos;
·Ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
·(*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 55 EUR už visus (*) pažymėtus objektus;
·(**) – mokamos ekskursijos;
·ekskursija į Salonikus – 35 EUR;
·ekskursija į Meteorų vienuolynus – 35 EUR;
·ekskursija į Atėnus – 65 EUR;
Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 110 EUR (135 EUR);
Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.
Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos:
Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių aplinkybių kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama www.novaturas.lt
Kaina pateikta asmeniui dviviečiame/ dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Priemoka už vienvietį kambarį – 140 EUR.

KELIONĘ ORGANIZUOJA:

Prekė įtraukta į krepšelį