Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
VšĮ Utenos turizmo informacijos centras

Alaušo slėnio kupolas

Kitos maitinimo paslaugos

Vietų skaičius ~ 50–60.

Vienintelis tokio dydžio skaidrus kupolas Lietuvoje ant ežero kranto. Kupolas turi išskirtinį išmanų apšvietimą, kuris padeda sukurti jūsų šventę pagal jūsų pasirinktą spalvinę tematiką. Kondicionavimo sistema net karščiausią vasaros dieną padės palaikyti norimą temperatūrą jūsų šventės metu. Kupolas taip pat yra šildomas, tad jame gali vykti šventės ir žiemos metu.

„Alaušo slėnis“ – poilsio ir renginių centras, įsikūręs vaizdingoje vakarinėje Alaušo ežero pakrantėje. Teikia 5 gandrų poilsio ir apgyvendinimo paslaugas. Svečiai gyvena naujuose poilsio nameliuose, kuriuose įrengtos terasos į ežerą, svetainės, miegamieji, apstatyti šiuolaikiniais baldais, mini virtuvės ir modernūs vonios kambariai.
Platus laisvalaikio užsiėmimų pasirinkimas. Šalia tyvuliuojantis skaidrus Alaušo ežeras ne tik nuplauna įtampą, bet ir yra gausus žuvų, tinkamas nardyti bei mėgautis kitomis vandens pramogomis.
„Alaušo slėnis“ puikiai pritaikytas rengti konferencijas, mokymus bei seminarus, įmonės ar verslo renginius, asmenines šventes.

Atsiliepimai

Komentuoti