Utenos metinis renginių planas

Atspausdinti
Sausis
Data / laikas Pavadinimas Vieta
2019.12.03 - 2020.02.03 Respublikinė keramikos darbų konkursinė paroda Vytauto Valiušio keramikos muziejus
2019.12.05 - 2020.01.06 Mildos Karpovienės nertų žaisliukų paroda "Kalėdų stebuklo belaukiant" Utenos kultūros centro stiklo galerija
01.01 - 01.31 eksponuojama Lietuvos švietimo istorijos muziejaus edukacinė paroda "Augalų portretai" Utenos kraštotyros muziejus
01.01 - 01.31 Aušros Gutauskienės tekstilinių rankų darbo lėlių paroda UKC Saldutiškio skyrius
04 d. 18:00 VšĮ "Kitoks teatras" spektaklis "Alkoholio biblija" Utenos kultūros centras
05 d. 11:30 Trijų Karalių šventė Utenoje Utenos kultūros centras
01.06 - 02.01 Ričardo Gavenavičiaus tapybos paroda Utenos kraštotyros muziejus
01.10 - 02.12 Utenos krašto dailininkų kūrybos paroda Utenos kultūros centras
01.11 - 02.15 Larijanos Čerškuvienės tapybos darbų paroda UKC Užpalių skyrius
11 d. 13:00 Renginių ciklas "Nepamiršti" UKC Užpalių skyrius
11 d. 17:00 Krepšinio varžybos: Utenos "Juventus" - Vilniaus "Rytas" Utenos daugiafunkcis sporto centras
11 d. 15:00 Vaidybinio filmo "Mes dainuosim" premjera Utenos kultūros centras
12 d. 18:00 "Humoro klubas" su programa "4 Donatai" Kūrybinių industrijų centras "Taurapilis"
12 d. 11:30 "Sausio13-ąją prisimenant" UKC Kuktiškių skyrius
12 d. 13:30 Literatūrinė-muzikinė kompozicija su vizualizacija "...esi tu viena" UKC Daugailių skyrius
12 d. 18:00 Spektaklis "Gal man magnio trūksta" Utenos kultūros centras
13 d. 18:30 Atminties vakaras "Mes mylime laisvę" Utenos kultūros centras
13 d. 12:00 Vaidybinio filmo "Mes dainuosim" premjera Utenos kultūros centras
13 d. 08:00 Pilietinė akcija "Atmintis gyva, nes liudija" UKC Saldutiškio skyrius
13 d. 09:00 Laisvės gynėjų dienai skirta viktorina UKC Saldutiškio skyrius
13 d. 10:00 Vaidybinio filmo "Mes dainuosim" premjera Utenos kultūros centras
13 d. 17:30 Koncertas "Dainuoju Lietuvą" Utenos kultūros centras
01.14 - 02.12 Vytauto Šaučiūno ir Antano Gudo medžio darbų parodos UKC Daugailių skyrius
15 d. 11:00 Teatrinė edukacija mažiesiems (1–5 klasės) "Žaidžiame teatrą" Utenos kultūros centras
15 d. 16:30 Utenos Rotary klubo knygų dovanojimas bibliotekai A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka
16 d. 17:00 Aktorius Ignas Ciplijauskas skaito poeto Justino Marcinkevičiaus poemą A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka
17 d. 18:00 Utenos Kamerinio teatro spektaklis "Amerika pirtyje" Utenos kamerinis teatras
17 d. 18:00 Šventinis vakaras "Naujuosius pasitinkant" UKC Leliūnų skyrius
18 d. 17:00 Utenos "Juventus" - Panevėžio "Lietkabelis" Utenos daugiafunkcis sporto centras
18 d. 14:00 Koncertuoja Andrius Rimiškis UKC Užpalių skyrius
18 d. 21:00 Šokių vakaras UKC Kuktiškių skyrius
18 d. 18:00 Daugailių mėgėjų teatro spektaklis "Bobutės susipyko" UKC Tauragnų skyrius
01.21 - 02.15 Paroda "Penki žingsniai - šeši žingsniai" A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka
22 d. 18:00 Koncertuoja NERIJA Utenos kultūros centras
23 d. 10:30 Lėlių teatro "Zuikis Puikis" spektaklis "Piemenėlė ir Kaminkrėtys" Utenos kultūros centras
23 d. 19:00 "Laikykitės ten su Andriumi Tapinu" Kūrybinių industrijų centras "Taurapilis"
24 d. 18:00 Idioteatro spektaklis "Kaimynai" Utenos kultūros centras
24 d. 18:00 Darius Žvirblis, grupė "Atika", styginių trio Utenos kamerinis teatras
24 d. 18:00 Utenos tradicinių šokių klubo vakaras Utenos kultūros centras
25 d. 15:00 Lėlių teatro "Zuikis Puikis" spektaklis "Piemenėlė ir Kaminkrėtys" Utenos kultūros centras
31 d. 18:00 Tarptautinio kolektyvo miuziklas su romansų intarpais "Čigonų karalaitė" Utenos kultūros centras
31 d. 18:00 Pokalbiai ant sofos. Violeta Mačiulienė Utenos kamerinis teatras
Tęstiniai renginiai
Data Pavadinimas Vieta
2019.12.03 - 2020.02.03
2019.12.05 - 2020.01.06
01.01 - 01.31
01.01 - 01.31
01.06 - 02.01
01.10 - 02.12
01.11 - 02.15
01.14 - 02.12
01.21 - 02.15
Vasaris
Data / laikas Pavadinimas Vieta
2019.12.03 - 2020.02.03 Respublikinė keramikos darbų konkursinė paroda Vytauto Valiušio keramikos muziejus
01.06 - 02.01 Ričardo Gavenavičiaus tapybos paroda Utenos kraštotyros muziejus
01.10 - 02.12 Utenos krašto dailininkų kūrybos paroda Utenos kultūros centras
01.11 - 02.15 Larijanos Čerškuvienės tapybos darbų paroda UKC Užpalių skyrius
01.14 - 02.12 Vytauto Šaučiūno ir Antano Gudo medžio darbų parodos UKC Daugailių skyrius
01.21 - 02.15 Paroda "Penki žingsniai - šeši žingsniai" A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka
02.01 - 02.28 Giedriaus Mazūro keramikos studijos dalyvių kūrybos darbų paroda Utenos kultūros centro stiklo galerija
02.01 - 02.29 Aušros Gutauskienės tekstilinių rankų darbo lėlių paroda UKC Daugailių skyrius
02.01 - 02.29 Utenos meno mokyklos mokinių kūrybos darbų paroda UKC Sudeikių skyrius
01 d. 18:00 AURA Utenoje: "Deginanti trintis" Utenos kultūros centras
02 d. 17:00 Utenos "Juventus" - Alytaus "Sintek-Dzūkija" Utenos daugiafunkcis sporto centras
02.03 - 03.02 R. Venckaus dokumentinių fotografijų paroda "Berlyno dienoraštis ir kiti biografiniai motyvai" Utenos kraštotyros muziejus
02.04 - 02.14 Paroda "Vorės skiautelių karamelė" Vytauto Valiušio keramikos muziejus
06 d. 17:00 Poetinis spektaklis "Aš vis dar tebevaikštau aplink duris" A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka
07 d. 18:00 Japonijos kino festivalio filmas "Niekas neapgins" A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka
07 d. 18:00 Muzikinė pasaka "Raganiukė, kuri labai norėjo šokti" Utenos kamerinis teatras
07 d. 18:00 Sergej Slavianskij Utenos kultūros centras
07 d. 16:00 Japonijos kino festivalio filmas "Mamešiba" A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka
02.08 - 02.14 Draugystės žygis po Utenos rajoną, skirtas Valstybės atkūrimo dienai UKC Kuktiškių skyrius
08 d. 18:00 Programa "Išsipildžiusios svajonės istorija" Utenos kultūros centras
09 d. 18:00 Grupės 16 Hz ketvirčio amžiaus jubiliejinis koncertas Utenos kultūros centras
11 d. 17:00 Muzikinis vakaras "Pareisiu kaip tiltu tavo prisiminimu" A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka
13 d. 18:00 Valstybės atkūrimo dienos minėjimas UKC Leliūnų skyrius
13 d. 17:00 Dokumentinis filmas "Interneto valytojai" A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka
13 d. 11:00 Paskaita–diskusija "Elektroniniai mokėjimai: baugūs tik pirmi žingsniai" A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka
14 d. 18:00 Valstybės atkūrimo dienos minėjimas UKC Vyžuonų skyrius
14 d. 17:00 Valtybės atkūrimo dienai paminėti skirtas koncertas UKC Sudeikių skyrius
14 d. 19:00 Husarai ir R.Šilanskas Utenos kultūros centras
14 d. 10:00 Dalyvavimas Draugystės žygyje, skirtame Valstybės atkūrimo dienai UKC Saldutiškio skyrius
15 d. 16:00 Valstybės atkūrimo dienos minėjimas UKC Užpalių skyrius
02.15 - 03.20 Vytauto Šaučiūno ir Antano Gudo medžio darbų parodos UKC Saldutiškio skyrius
15 d. 13:00 Literatūrinė-muzikinė kompozicija "Viską saugok, atmintie" Laisvės kovų muziejus
02.15 - 03.09 Modesto Abukausko iškamšų paroda UKC Užpalių skyrius
15 d. 12:00 Valstybės atkūrimo dienos minėjimas UKC Saldutiškio skyrius
15 d. 18:00 Premjera "Rizikinga meilė" Utenos kultūros centras
15 d. 14:00 Valstybės atkūrimo dienos minėjimas UKC Tauragnų skyrius
16 d. 11:00 Vasario 16-osios bėgimas Utenio stadionas
16 d. Lietuvos valstybės atkūrimo dienos renginiai Utenos kultūros centras
16 d. 13:30 Valstybės atkūrimo dienos minėjimas UKC Daugailių skyrius
18 d. 17:00 Sauliaus Šaltenio romano "Geležiniai gyvatės kiaušiniai" sutiktuvės A. ir M. Miškinių literatūrinė-etnografinė sodyba
19 d. 19:00 Sare Roma ir Ištvano Kvik koncertas Utenos kultūros centras
20 d. 18:00 Sidabriniai balsai 2020 Utenos kultūros centras
21 d. 12:00 Edukacinis renginys "Užgavėnių kaukių gamyba" UKC Užpalių skyrius
21 d. 18:00 Arnoldo Švilpos gyvo garso koncertas Utenos kamerinis teatras
22 d. 21:00 Šokių vakaras UKC Kuktiškių skyrius
22 d. 11:00 Vytauto Indrašiaus knygos "Tarp Pasčio ir Vazajaus ežerų" pristatymas Kaniukų biblioteka
22 d. 13:00 Užgavėnės Sirutėnuose Sirutėnų bendruomenės laisvalaikio salė
22 d. 18:00 "Pamoka" (rež. R. Kazlas) Utenos kultūros centras
23 d. 11:00 Pati didžiausia Užgavėnių šventė Utenos kultūros centras
25 d. 15:00 Užgavėnės Tauragnuose UKC Tauragnų skyrius
25 d. 14:00 Užgavėnės Sudeikiuose UKC Sudeikių skyrius
25 d. 11:00 Užgavėnės Užpaliuose UKC Užpalių skyrius
25 d. 16:00 Užgavėnės Pačkėnuose Pačkėnų laisvalaikio centras
26 d. 18:00 Grupės "Vairas" koncertas Utenos kultūros centras
26 d. 18:00 Koncertas "Mūzų palytėti" Utenos meno mokyklos kamerinė koncerų salė
28 d. 18:00 Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija Utenos kultūros centras
28 d. 18:00 Spektaklis "Už durų" Utenos kamerinis teatras
28 d. 18:00 Utenos tradicinių šokių klubo vakaras Utenos kultūros centras
29 d. 17:00 Utenos "Juventus" - Vilniaus "Rytas" Utenos daugiafunkcis sporto centras
Tęstiniai renginiai
Data Pavadinimas Vieta
2019.12.03 - 2020.02.03
01.06 - 02.01
01.10 - 02.12
01.11 - 02.15
01.14 - 02.12
01.21 - 02.15
02.01 - 02.28
02.01 - 02.29
02.01 - 02.29
02.03 - 03.02
02.04 - 02.14
02.08 - 02.14
02.15 - 03.20
02.15 - 03.09
Kovas
Data / laikas Pavadinimas Vieta
02.03 - 03.02 R. Venckaus dokumentinių fotografijų paroda "Berlyno dienoraštis ir kiti biografiniai motyvai" Utenos kraštotyros muziejus
02.15 - 03.09 Modesto Abukausko iškamšų paroda UKC Užpalių skyrius
02.15 - 03.20 Vytauto Šaučiūno ir Antano Gudo medžio darbų parodos UKC Saldutiškio skyrius
01 d. 12:00 "Augintinių istorijos" Utenos kultūros centras
01 d. 13:00 Edukacija vaikams "Gaminu trispalvę" UKC Leliūnų skyrius
01 d. 14:00 Edmundo Kučinsko koncertas "Raudonom rožėm sninga" UKC Užpalių skyrius
04 d. 18:00 Paulius Stalionis Utenos kultūros centras
04 d. 10:00 Kaziuko mugė Sudeikių daugiafunkciame centre Sudeikių daugiafunkcis centras
05 d. 20:30 Humoro grupė "Ambrozija" ir atlikėjai "Žemaitukai" UKC Kuktiškių skyrius
06 d. 18:00 Spektaklis "Hermeticum, trečias kelias iš dviejų galimų" Utenos kamerinis teatras
06 d. 12:00 Literatūrinė muzikinė kompozicija su vizualizacija "...esi tu viena" UKC Vyžuonų skyrius
06 d. 10:30 Lėlių teatro "Zuikis Puikis" spektaklis "Vėtrų karalienė" Utenos kultūros centras
07 d. 18:00 Komedija "Principas" (rež. K. Kazlauskaitė) Utenos kultūros centras
08 d. 18:00 Radži ir Laisva gražiausios dainons jums! Utenos kultūros centras
08 d. 12:00 Koncertas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai UKC Kuktiškių skyrius
08 d. 17:00 Utenos "Juventus" - Kauno "Žalgiris" Utenos daugiafunkcis sporto centras
08 d. 13:30 Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas UKC Daugailių skyrius
09 d. 17:00 Pašnekesių ciklas Teologas bibliotekoje A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka
09 d. 18:00 Utenos jaunųjų atlikėjų koncertas "Laisvės vėjai" Utenos kultūros centras
10 d. 18:00 Šiaulių valstybinis kamerinis choras "Polifonija" ir solistė Raminta Naujanytė Bjelle Utenos kultūros centras
10 d. 10:00 Nacionalinis diktantas UKC Sudeikių skyrius
10 d. 14:30 Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui skirtas renginys UKC Užpalių skyrius
11 d. 15:00 Šventinis koncertas Utenos kultūros centras
11 d. 12:00 Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos koncertas-minėjimas UKC Leliūnų skyrius
11 d. 12:00 Renginys, skirtas dr. Eugenijos Šimkūnaitės 100-osioms gimimo metinėms ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui UKC Tauragnų skyrius
11 d. 11:00 Monografijos "Saldutiškis" pristatymas
11 d. 14:00 Giedrės Sudniūtės karpinių parodos atidarymas UKC Sudeikių skyrius
11 d. 14:00 "Lietuviškų burtažodžių ieškojimai" UKC Sudeikių skyrius
13 d. 18:00 Pokalbiai ant sofos. Nijolė Narmontaitė Utenos kamerinis teatras
13 d. 12:00 Pasaka su dainomis "Išgelbėkime kengūriuką" UKC Užpalių skyrius
14 d. 18:00 8 Kambarys TURAS Panacėja Kūrybinių industrijų centras "Taurapilis"
14 d. 16:00 Dokumentinis spektaklis apie hospisą CHARONAS Utenos kultūros centras
15 d. 14:00 Laimos Žemaitytės koncertas UKC Daugailių skyrius
15 d. 19:00 Laimos Žemaitytės koncertas UKC Užpalių skyrius
15 d. 17:00 Utenos "Juventus" - Prienų CBET Utenos daugiafunkcis sporto centras
15 d. 15:00 Pasaka su dainomis "Išgelbėkime kengūriuką" Utenos kultūros centras
15 d. 16:30 Laimos Žemaitytės koncertas UKC Sudeikių skyrius
Tęstiniai renginiai
Data Pavadinimas Vieta
02.03 - 03.02
02.15 - 03.09
02.15 - 03.20
Balandis
Data / laikas Pavadinimas Vieta
25 d. 18:00 OKT spektaklis "Žmogus iš Podolsko" Utenos kultūros centras
Gegužė
Data / laikas Pavadinimas Vieta
02 d. 12:00 Nemokama ekskursija "Utenos žydų švietimas ir kultūra" Utenos kraštotyros muziejus
07 d. 18:00 Donato Montvydo akustinis koncertas Utenos kultūros centras
09 d. 12:00 Nemokama ekskursija "Utenos praeities beieškant" Utenos kraštotyros muziejus
10 d. 17:00 Humoro šventė JUOKIS Utenos kultūros centras
16 d. 12:00 Nemokama ekskursija "Literatūrinė Utena" Utenos kraštotyros muziejus
17 d. 18:00 "Pamoka" (rež. R. Kazlas) Utenos kultūros centras
23 d. 18:00 VILNIAUS KAMERINIS TEATRAS: Komedija "Veneros įkaitai" Utenos kultūros centras
23 d. 12:00 Spektaklis "Po grybuku" Utenos kultūros centras
23 d. 12:00 Nemokama ekskursija "Laisvės kovų įamžinimo vietos Utenos mieste" Utenos kraštotyros muziejus
24 d. 18:00 Dokumentinis spektaklis apie hospisą CHARONAS Utenos kultūros centras
30 d. 12:00 Nemokama ekskursija "Utenos Senoji pašto stotis. Sankt–Peterburgas –Varšuva trakto vidurys!" " Utenos kraštotyros muziejus
31 d. 18:00 Lietuvaičiai "Lai skamba dainos Lietuvoj" Utenos kultūros centras
Birželis
Data / laikas Pavadinimas Vieta
06 d. 12:00 Nemokama ekskursija "Žydų verslas ir amatai Utenos mieste" Utenos kraštotyros muziejus
13 d. 12:00 Nemokama ekskursija "Modernizmas Utenoje? Netikiu!" Utenos kraštotyros muziejus
20 d. 12:00 Nemokama ekskursija "Literatūrinė Utena" Utenos kraštotyros muziejus
27 d. 12:00 Nemokama ekskursija "Laisvės kovų įamžinimo vietos Utenos mieste" Utenos kraštotyros muziejus
Liepa
Data / laikas Pavadinimas Vieta
04 d. 12:00 Nemokama ekskursija "Žydų genocidas ir žydų gelbėtojai Utenoje" Utenos kraštotyros muziejus
11 d. 12:00 Nemokama ekskursija "Įsivaizduoti Uteną" Utenos kraštotyros muziejus
18 d. 12:00 Nemokama ekskursija "Literatūrinė Utena" Utenos kraštotyros muziejus
25 d. 12:00 Nemokama ekskursija "Laisvės kovų įamžinimo vietos Utenos mieste" Utenos kraštotyros muziejus
Rugsėjis
Data / laikas Pavadinimas Vieta
20 d. 19:00 Jazzu - akustinis koncertas "Mano namai" Utenos kultūros centras
20 d. 16:00 Jazzu - akustinis koncertas "Mano namai" Utenos kultūros centras
27 d. 17:00 Grupė "Patruliai" "Beprotišku tempu"! Utenos kultūros centras
30 d. 18:00 "Sadūnai". Geriausios dainos Utenos kultūros centras
Spalis
Data / laikas Pavadinimas Vieta
02 d. 18:00 Gabrielius Vagelis. Vėjai ir vanduo Utenos kultūros centras
14 d. 18:00 Tonis. Geros nuotaikos koncertas Utenos kultūros centras
16 d. 18:00 Andrius Mamontovas Utenos kultūros centras