Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
VšĮ Utenos turizmo informacijos centras

„Septyniais tiltais Utenos mieste" – pažintis su miestu riedant žirgų traukiamu vežimaičiu

Pramogos

Kontaktai

Adresas:
Susisiekite:

„Septyniais tiltais Utenoje“ – tai valandos trukmės pažintinė ekskursija Utenos mieste. Ekskursija išskirtinė, nes Uteną pažinsite patogiai įsitaisę žirgų traukiamame vežimaityje, o kinkinio vadeliotojas ponas Leonardas įdomiai papasakos tiek apie miesto istorinius pastatus, tiek apie modernias erdves.

Kelionę pradėsite Utenio aikštėje ir Bažnyčios g. (ponas Leonardas ją vadina Liūdnąja) riedėsite iki Kristaus Žengimo į dangų bažnyčios, toliau suksite link Utenos dvaro ir Tradicinių amatų centro „Svirno“, bei leisdamiesi Krašuonos parku žemyn pasigrožėsite ąžuolynu. Krašuonos, Sėlių ir Užpalių gatvėmis privažiuosite Dauniškio parką, kur atsivers Švč. Mergelės Marijos, Kankinių Karalienės koplyčios, Dauniškio ežero ir išpuoselėtų gėlynų vaizdai. Toliau kelionė tęsis Aušros g. ir privažiuosite Dievo Apvaizdos bažnyčią, dešiniau liks akmuo, žymintis Utenos miesto įkūrimą. Aukštakalnio g. pakilsite iki Vyžuonos parko ir stabtelėsite apžvalgos aikštelėje, kur iš vieno aukščiausių taškų Utenos mieste apžvelgsite Utenos miesto panoramą, bei važiuodami palei Vyžuonos upę besidriekiančiais parko takeliais sutiksite nuolatines jo gyventojas voveres. Sekantis objektas – Utenos miesto sodas. Nuriedėsite iki trakto Sankt Peterburgas–Varšuva trakto skulptūros-pasagos „Atrask savo laimę“. Toliau keliausite senuoju trako keliu, link Senojo pašto ir sugrįsite į Utenio aikštę.

Septyni tiltai, keturi parkai ir keturi miesto mikrorajonai, dvi bažnyčios, dvi upės ir viskas kas gražiausia, svarbiausia ir įsimintiniausia Utenoje vienos pažintinės ekskursijos metu!

Ekskursijos kaina – 50 Eur (vienu gali važiuoti 5 suaugę asmenys, 7-8 vaikai).
Ekskursijos laiką reikia susideriniti iš anksto.

Atsiliepimai

Komentuoti
  • In
    Ina
    2023-07-19

    Rekomenduoju