Ąžuolo įžiebimo šventė

Šventės

Dalinkimės savo šviesiomis istorijomis su visa Lietuva!
Šviesios mūsų visų istorijos vėl tęsia savo žygį per Lietuvą. O jomis dalintis atėjus prie šviečiančių ąžuolų kviečia „Swedbank“. Praėjusiais metais žibėję 5 didžiuosiuose šalies miestuose, šįmet šie ąžuolai papuoš net 9 Lietuvos miestų aikštes ir parkus.
Po „Swedbank“ ąžuolais jų įžiebimo dieną bus galima palikti savo palinkėjimus, kurie vėliau bus pristatyti kitų miestų žmonėms. Šviesių istorijų kelionė paskutinę lapkričio dieną prasideda šalies sostinėje Vilniuje. Gruodį keliaus į Alytų, Marijampolę, Kauną, Uteną, Tauragę, Šiaulius, Telšius, o prieš pat Kalėdas atvyks į Klaipėdą.
Šiuose miestuose „Swedbank“ vietoj tradicinių eglučių planuoja įžiebti švieseles ant ąžuolų. Bankas kviečia šių miestų gyventojus susiburti po šventiniais ąžuolais ir pasakoti savo istorijas kartu su savo šeimos nariais, draugais ir visais tais, kurie nori džiagsmu pasidalinti su kitais.
Ąžuolo įžiebimo šventė Utenoje vyks gruodžio 10 dieną, nuo 19 val., prie Utenos Šaulių namų, šalia A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos.
Kviečiame į ąžuolo įžiebimo šventę Utenoje, Laimės mieste, kur visi drauge sukursime šventinį sveikinimą kitų Lietuvos miestų žmonėms.

Informacijos šaltinis:
Facebook: Utenos rajono savivaldybė