Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
VšĮ Utenos turizmo informacijos centras

EISVA MUDU ABUDU

Koncertai

Sugrįžtant pavasariui, bundant gamtai ir šilčiausiems jausmams į Uteną atvyksta ansamblis „Lietuva“, kuris pristatys premjerą – meilės įkvėptą teatralizuotą koncertą „Eisva mudu abudu“.

Koncertas įvyks kovo 15 d. 18:00 val. Utenos kultūros centre. Scenoje žiūrovų lauks gausus būrys talentingų atlikėjų – šilčiausių jausmų kupinus pasirodymus dovanos ansamblio „Lietuva" orkestras, bei VU folkloro ansamblis „Ratilio“. O, kad bendruomeniškumo jausmas būtų stipresnis, kiekviename mieste į muzikinį projektą įsitrauks dar šeši vietiniai folklorinio meno kolektyvai. Specialiai šiai programai atgimsta jau daugumai girdėtos lietuvių liaudies dainos, kurios nustebins ne tik šiuolaikišku pateikimu, bet ir dar niekur negirdėtomis elektroninės muzikos aranžuotėmis.

Teatralizuotas koncertas „Eisva mudu abudu“ nauju žvilgsniu atskleis šimtmečiais gludintą lietuviškų dainų lobyną, jų skambėjimo galimybes bei Lietuvos regionų tarmių įvairovę. Šiuolaikinės aranžuotės įprastą autentišką skambesį, folkloro atlikėjų balsus ir „balto balso“ manierą praturtins muzikinėmis improvizacijomis, „ambient“ ar net populiarios elektroninės muzikos spalvomis. Ansamblio „Lietuva“ nacionalinių instrumentų orkestras, vadovaujamas vyr. dirigento Egidijaus Kavecko, taip pat išryškės elektrifikuotais tembrais ir skirtingais garsiniais efektais.