VšĮ Utenos turizmo informacijos centras

Koncertas „Šaltinių trio“

Koncertai

2022 m. rugsėjo 30 d. 17 val. Utenos kraštotyros muziejus kviečia susitikti Juknėnuose – mes ir vėl turime Jums dovanų! Rugsėjį sutikę su „Kauno fortepijoninio trio“ ir baritono Giedriaus Prunskaus pasirodymu, jį išlydime „Šaltinių trio“ koncertu Antano ir Motiejaus Miškinių literatūrinėje-etnografinėje sodyboje, Juknėnuose, Žaliaduonių g. 8, Utenos r.
Projekto „Išvesiu aš tave už miesto...“ koncerto programoje skambės autorinės dainos, teatrinės istorijos, taip pat Jūsų laukia premjera – pagal Antano Miškinio eiles sukurta daina. Šalyje gerai žinomi aktoriai Emilija Latėnaitė, Gabrielė Malinauskaitė ir Juozas Gaižauskas nestinga talentų. Susibūrę į dainuojamosios poezijos grupę „Šaltinių trio“ stebina žiūrovus dovanodami tikro garso ir tikro jausmo pasirodymus. Ruduo, autentiška sodybos aplinka, ore tvyrantis krentančių lapų kvapas ir sielos gelmes paliečianti dainuojamoji poezija – visa tai laukia Jūsų.
Kad reginys būtų dar jaukesnis, kviečiame nepamiršti šiltesnių drabužių.
Laukiame visų 2022 m. rugsėjo 30 d. 17 val. Antano ir Motiejaus Miškinių literatūrinėje-etnografinėje sodyboje, Žaliaduonių g. 8, Juknėnuose, Utenos r.
Renginys nemokamas!
Projektą finansuoja Utenos rajono savivaldybė ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.
Projekto partneris – Utenos kultūros centras, projekto draugai – Utenos radijas, „Utenos diena“, laikraštis „Utenis“.
Informaciją parengė Utenos kraštotyros muziejus.