Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
VšĮ Utenos turizmo informacijos centras

PASIVAIKŠČIOJIMAS PADEBESIAIS

Koncertai

PASIVAIKŠČIOJIMAS PADEBESIAIS Utenoje

Utenos Kameriniame Teatre Lapkričio 24 d. 18 val.

Šiame koncerte akustiniai instrumentai ir balsas, modernių efektų pagalba, apgaubs klausytojus nepakartojama atmosfera, nukeliančia į negirdėtus muzikinius klodus, kuriuose puikiai pažįstamos bei autorinės dainos įgaus nelauktus atspalvius ir obertonus. „Tai - naujos muzikinės patirtys, kviečiančios pasivaikščioti padebesiais“, – sako atlikėjai. Koncertas susideda iš dviejų dalių. Pirma – romantiškoji, su naujomis dainomis bei dainuojamąja poezija, antra – smagioji su puikiai pažįstamomis melodijomis.

Justinas Stanislovaitis – dainininkas, aktorius, dainų tekstų ir muzikos autorius, grupės „Justin 3“ siela ir įkūrėjas. TV projektų „Mes vieno kraujo“ ir „Eurovizija“ finalininkas. Tarptautiniame kompozitorių konkurse „JZ Microphones“ komisijos pirmininkas James O’Brien (U2, Rea Garvey vadybininkas) grupei „Justin 3“ skyrė Grand Prix apdovanojimą. Justino dainos skamba ne tik Lietuvos, bet ir daugybės pasaulio radijo stočių eteriuose „BBC Radio One“, „Capital Fm“, „Heart Fm“, „Kiss FM“ ir kt.

Mantas Macijauskas – įvairių muzikinių projektų ritminė siela, daugiametis J. Stanislovaičio scenos partneris, kitų grupių dalyvis, aktyviai koncertuojantis tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, grojantis įvairiausių žanrų ritmus nuo afrikietiškų iki džiazo bei metalo.

Programa:
V. Kernagio, Hiperbolės, S. Mykolaičio, B. Adamso, Stingo, Ed Sheerano, Zucchero, Coldplay
ir kitų žinomų lietuvių bei užsienio kūrėjų melodijų aranžuotės, autorinės atlikėjų kompozicijos.

Utenos Kameriniame Teatre Lapkričio 24 d. 18 val.