Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
VšĮ Utenos turizmo informacijos centras

TRE - Įtampos ir traumų paleidimo pratimų praktika Utenoje

Sportas
TRE (anglų k. Tension & Trauma Release exercises) - tai serija paprastų fizinių pratimų, kurie aktyvuoja natūralų kūno savireguliacijos mechanizmą drebėjimą ir taip padeda žmogui saugiai paleisti įtampą bei stresą.
Pratimų metu kūnas pradeda švelniai drebėti. Šis drebėjimas saugioje ir kontroliuojamoje aplinkoje padeda paleisti įtampas iš kūno, ko pasekoje, kai kūnas paleidžia, rimsta visa nervų sistema. Tokiu būdu tiek kūnas, tiek ir mąstymas atsilpalaiduoja ir sugrįžta į ramybės bei saugumo būseną.
TRE gali pagelbėti žmogui geriau suprasti savo kūno natūralias reakcijas įtemptu metu, bei paleisti tai kas stabdo jausti lengvumą bei laisvę savyje.
TRE techniką sukūrė Dr. David Bercelli (JAV), kuris du dešimtmečius gyveno ir dirbo tokiose šalyse, kaip Izrealis/Palestina, Sudanas, Uganda, Kenija, Jemenas, Egiptas, Libanas etc., rengdamas seminarus traumų pagalbos srityje ir kurdamas atsistatymo programas tarptautinėms organizacijoms visame pasaulyje. Šiuo metu TRE praktika yra paplitusi visame pasaulyje ir yra naudojama gan plačiai.
Daugiau apie TRE rasite oficialiame internetiniame puslapyje:
https://traumaprevention.com/
Praktiką/paskaitą vesiu aš Ignas Čepulis -sertifikuotas TRE intruktorius, jogos instruktorius, kineziterapijos studentas.
Esu tikras, jog visi žmonės natūraliai geba ir turi pakankamai resursų sugrįžti iš bet kokių būsenų atgal į savo būtį ir vėl jaustis laisvi bei laimingi.
ATSILIEPIMAI APIE TRE PRATIMUS:
Ugnė: "Esu labai laiminga, kad šiandien teko išbandyti TRE praktiką su Ignu. Atėjau su sunkumu viduje, bandžiau paleidinėti pati visą dieną iki susitikimo. Nepavyko. Tačiau po praktikos su Ignu, išėjau lengvesnė, daugiau paleidusi, atsipalaidavusi. Patiko ramybė ir vedimas. Ačiū"
Irena: "Man labai patiko ši technika. Jau išbandžiau ir namuose. Po drebėjimo praktikos jaučiuosi atsipalaidavusi."
Ineta: "Profesionalios pratimų praktikos. Kompetetingas, komunikabilus mokytojas Ignas kiekvienam duoda patarimų, atsako į iškilusius klausimus. Rekomenduoju išbandyti. Jums patiks."
Ramunė: "Tokia sakyčiau genealiai paprasta praktika. Ačiū, kad dalinatės! Tikrai naudosiu išmoktus pratimus ir ateityje."
VIETA: Pramonės gatvė 7, Utena
DATA: 2024 kovo 16 d., 16:30 - 18:00
KAINA: 25 eu
Kilus klausimų, susisiekime: 862549833, Ignas
Matyti mažiau