2020 m. vasario 9 d. Ledo, sulos ir česnako šokis Jelgavos apsuptyje

Svarbi informacija:
Laisvų vietų nėra!!!

Kelionės programa spausdinimui

KELIONĖS PROGRAMA:
7:00 val. – išvykimas iš Utenos (nuo Kultūros centro, Aušros g. 49, Utena).
Apsilankysime Sulos namuose. Beržų sula, naminis vynas Latvijoje itin populiarūs. Sulos namų rūsiuose degustuosime visko, kas pagaminta iš sulos: limonado, sirupo, vyno ir beržų sulos šampano, pagaminto remiantis klasikinio prancūziško šampano gaminimo technologijomis. Apžiūrėsime vyninės rūsį, skanausime, išgirsime vertingų pasakojimų apie beržų sulą. Lauknešėliui galėsime nusipirkti beržų sulos vyno ar net paties šeimininko išrastą ir patentuotą sulos leidimo aparatą.
Apsilankysime česnakų ūkyje „Antek“. Mūsų lauks patys ūkio šeimininkai, kurie išstudijavo daugybę receptų, kaip iš česnako pagaminti skanių ir įdomių produktų. Ragausime česnakų produkcijos, kurios nustebins savo skonio subtilybėmis. Po degustacijos labiausiai patikusių produktų bus galima ir įsigyti.
Didžiausio Baltijos šalyse ledo skulptūrų parko lankymas. Festivalyje grožėsimės ledo skulptūrų, muzikos ir šviesos pasirodymais. Festivalio tema: SUPER HEROJAI!
Garantuojame įspūdžių kupiną dieną Jelgavoje!!!

Į kelionės kainą įskaičiuota:
vykimas autobusu;
gido paslaugos;
bilietai į sulos namus, česnakų ūkį ir ledo skulptūrų festivalį.

Ypatingai svarbi informacija:
Į užsienį galima vykti tik turint 3 mėnesius galiojantį (skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos) pasą arba asmens tapatybės kortelę.
Rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, vykstant į šią kelionę taip pat galioja Europos sveikatos draudimo kortelė.

KELIONĘ ORGANIZUOJA:

Kelionės aprašyme naudojamos nuotraukos šaltinis: http://festivali.jelgava.lv/index.php/en/20th-international-ice-sculpture-festival-jelgava/history

Prekė įtraukta į krepšelį