2022 m. rugpjūčio 10-15 d. Smaragdinė Slovėnija ir kampelis Italijos

KELIONĖS AUTOBUSU KAINA – 529 Eur.
Svarbi informacija: kaina gali pasikeisti bet kuriuo metu (tikslinama užsakymo metu).
Registruotis galima telefonu 8 687 21938 arba elektroniniu paštu [email protected]

Avansą už kelionę 40 Eur/asmeniui reikia sumokėti registruojantis kelionei.

Vykstant į kelionę bus privaloma laikytis tuo metu galiojančių COVID-19 pandemijos valdymo reikalavimų!
Kelionės atmintinė spaudinimui  

Kelionės išskirtinumai:
Išvykimas iš Utenos.
Net 3 nakvynės su vakarienėmis prie Bledo ežero.
Vilioja Habsburgų imperijos laikus menantis Triestas, nustebina įspūdinga Miramare pilis bei dydžiu Vatikano Šv. Petro Baziliką ir aikštę pranokstanti Gigantiškoji grota.
Į gamtos pasaulį įtraukia gražuolis Bledo ežeras bei stačiomis uolomis apsuptas Vintgaro tarpeklis.
Kerinčiais slėnio, garmančių krioklių, kalnų ir Bohinio ežero vaizdais nustebina didingasis  Triglavo nacionalinis parkas.
Kelionės programa spausdinimui

KELIONĖS PROGRAMA:
1 DIENA.
Lenkija, Čekija
Labai anksti ryte išvykstate iš Utenos (nuo Kultūros centro, Aušros g. 49). Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užkandinių. Vakare, apie 20-21 val. atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.
Per dieną nuvažiuojate ~1090 km.

2 DIENA.
Bledas
Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate Slovėnijos link. Kelionė per Austriją. Pietums sustojate viename iš Austrijos pakelėje įsikūrusių restoranų. Po pietų atvykstate į vieną iš gražiausių Slovėnijoje kurortą Bledą prie Triglavo nacionalinio parko. Tarp kalnų įsiterpusį ledyninės kilmės Bledo ežerą šiltos srovės sušildo iki 24 C0. Palei ežerą išsidėstęs miestelis žavi turistus visais metų laikais. *Tradiciniu mediniu laiveliu plaukiate į idilišką salelę ežero viduryje su maža barokine Šv. Marijos bažnytėle arba aplankote *Bledo pilį, iš kurios atsiveria nuostabūs ežero ir kalnų vaizdai. Apie 19 val. atvykstate į viešbutį prie Bledo ežero. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
Per dieną nuvažiuojate ~530 km.


3 DIENA.
Poilsis arba ekskursija: Vintgaro tarpeklis ir Triglavo nac. parkas, Bohinio ežeras
Pusryčiai. Poilsis nac. parke arba siūlome apie 8 val. vykti į **ekskursiją į Vintgaro tarpeklį ir po Triglavo nacionalinį parką. Visa diena skirta aktyviam poilsiui. Vystate į Triglavo nacionalinį parką, kuriame viešpatauja aukščiausias šalyje Triglavo kalnas (2864 m), dar vadinamas „kalnu su trimis galvomis“. Pasikeliate *keltuvu į Vogelio kalną (1540 m) pasigėrėti kerinčiais slėnio, kalnų ir Bohinio ežero vaizdais; pasivaikštote kalnų takeliais. Vykstate į Bledo kanjoną – 1600 m *Vintgaro tarpeklį, kurį išgraužė Radovnos upės srovė. Gėrėdamiesi stačiomis tarpeklio sienomis bei stiprios srovės sūkuriais, pėsčiomis pasiekiate Šumo krioklį. Vakare, apie 18 val., sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
Per dieną nuvažiuojate ~50 km.

4 DIENA.
Poilsis arba ekskursija: Triestas, Miramare pilis ir Gigantiškoji grota
Pusryčiai. Poilsis nac. parke arba siūlome apie 8 val. vykti į **ekskursiją į Triestą, Miramare pilį ir Gigantiškąją grotą. Vykstate į Triestą, miestą-uostą Adrijos jūros pakrantėje. Tai svarbus dar II a. pr. Kr. romėnų įkurtas Italijos uostas. Dabartinio miesto istorinė dalis mena Habsburgų imperijos laikus, būtent šios giminės valdymo metais miestas sparčiai išsiplėtė. Pakylate į San Giusto kalvą ir aplankote ant senosios romėnų šventyklos liekanų pastatytą miesto globėjui dedikuotą Katedrą, pasivaikštote promenada, įrengta Adrijos jūros pakrantėje. Aplankote Austrų kvartalą su didžiausia Europoje Vienybės aikšte jūros pakrantėje. Laisvas laikas. Vykstate į vos už 20 km esančią įspūdingą XIX a. *Miramare pilį. Buvusi Maksimiliano Habsburgiečio rezidencija apsupta 22 ha plotą užimančio sodo su gausybe egzotinių augalų. Toliau keliaujate apžiūrėti į Gineso rekordų knygą įrašytos didžiausios pasaulyje lankomos *Gigantiškosios grotos (Grotta Gigante). Teigiama, kad į šios uolos vidų lengvai tilptų Vatikano Šv. Petro bazilika ir aikštė. Vakare, apie 20 val., sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
Per dieną nuvažiuojate ~315 km.


5 DIENA.
Klagenfurtas
Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate Čekijos link. Pakeliui aplankote Karintijos žemės sostinę, šeštą pagal dydį Austrijos miestą – Klagenfurtą. Atvykus ekskursija po miesto senamiestį: centrinė aikštė, apsupta renesansinių pastatų, XVI a. fontanas skirtas miesto „įkūrėjui“ drakonui, įspūdingi miesto rūmai, kuriuose posėdžiauja Karintijos žemės asamblėja; barokinė Katedra. Tęsiate kelionę per Austriją, Čekiją. Austrijos pakelės restorane sustojate pietų. Į viešbutį atvykstate apie 19 val. Nakvynė viešbutyje Čekijoje, Brno apylinkėse.
Per dieną nuvažiuojate ~530 km.

6 DIENA.
Kelionė namo
Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užkandinių. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie 22 val.
Per dieną nuvažiuojate ~1090 km.

Kelionės metu nuvažiuojama ~3100 km.

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė autobusu;
5 nakvynės viešbučiuose (3 iš jų nac. parke);
Maitinimas – 5 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai), 3 vakarienės (švediškas stalas);
Kelionės vadovo paslaugos;
Ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
(**) – papildomai mokamos ekskursijos.
Garantuoti išvykimai:
ekskursija į Vintgaro tarpeklį ir po Triglavo nac. parką – 35 EUR;
ekskursija į Triestą, Miramare pilį ir Gigantiškąją grotą– 65 EUR.
Тaupyk! Užsakant dviejų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina  – 80 EUR.

Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.

Pastabos
(*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 80 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių aplinkybių kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis. Aktyvaus poilsio programa gali kisti priklausomai nuo oro sąlygų.

Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama novaturas.lt
Kaina pateikta asmeniui dviviečiame/ dviviečiame su pristatoma lova kambaryje.
Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 110 EUR.

Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

KELIONĘ ORGANIZUOJA:

Prekė įtraukta į krepšelį